ویژگی‌های باربورد

اپلیکیشن درخواست خودرو حمل بار می‌باشد بطوریکه تنها با چند کلیک می‌توانید مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و خودرو مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید.

استعلام قیمت

رزرو سرویس

رهگیری خودرو مورد نظر
بسته‌بندی

بسته‌بندی

بسته‌بندی اثاثیه یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود. بسته‌بندی اثاثیه باید به صورت کاملا اصولی انجام شود تا اثاثیه در طول اثاث کشی آسیب نبیند.

حمل اثاث منزل، شرکت‌ها و سازمان‌ها

حمل اثاث منزل، شرکت‌ها و سازمان‌ها

شرکت‌های باربری اثاث منزل، شرکت‌ها و سازمان‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین نرخ باربری جابه‌جا خواهند کرد.

حمل بار به تمامی نقاط کشور

حمل بار به تمامی نقاط کشور

شرکت‌های حمل و نقل باربری با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و با کمک نیروی کار ماهر و متخصص تمامی اثاثیه منزل، شرکت‌ها، سازمان‌ها را به صورت حرفه‌ای به تمام نقاط کشور جابه‌جا خواهند کرد.

هزینه باربری در باربورد

هزینه باربری در باربری‌ها براساس پارامترهایی چون ترافیک، مسافت مبدا و مقصد، نوع بار، تعداد بار، نوع کامیون و... محاسبه می‌شود. شما در باربورد می‌توانید نرخ باربری در تمام باربری‌ها را مشاهده و مقایسه کنید و براساس آن باربری موردنظر را انتخاب کنید و برای زمان مورد نظر خود ماشین رزرو کنید و حرکت خودروی انتخاب شده بر را روی نقشه مشاهده نمایید.

ادامه مطلب

مناطق تحت پوشش تهران

هزینه باربری در باربری‌ها براساس پارامترهایی چون ترافیک، مسافت مبدا و مقصد، نوع بار، تعداد بار، نوع کامیون و... محاسبه می‌شود. شما در باربورد می‌توانید نرخ باربری در تمام باربری‌ها را مشاهده و مقایسه کرده و براساس آن باربری موردنظر را انتخاب کنید. باربورد بر آن است که با همکاری بهترین شرکت‌های باربری که از تکنولوژی‌های روز حوزه بسته‌بندی نیز استفاده می‌کنند، خدمات با کیفیتی را ارائه دهد و بر تعداد مناطق تحت پوشش خود بیفزاید.

باربری‌های {{x.title}}